Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs na Recyklingowy strój karnawałowy

Podczas balu karnawałowego został rozstrzygnięty konkurs dla rodziców dzieci z naszego przedszkola na wykonanie przebrania z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Rodzice wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością w przygotowaniu strojów karnawałowych. Ogromnym wyzwaniem było wybranie laureatów ogłoszonego dla Rodziców konkursu. Chcieliśmy wyłonić więcej zwycięzców, ale zgodnie z regulaminem mogliśmy wskazać tylko po jednej osobie z grupy. Jednak zaznaczamy, że każdy ze strojów był wyjątkowy. Dzieci wspaniale się w nich prezentowały i bawiły.

Kierując się nie tylko kreatywnością w przygotowaniu, ale również funkcjonalnością w użytkowaniu przez dziecko wyróżniliśmy następujących rodziców:

w gr. żółtej Weroniki T.

w gr. czerwonej Mai B.

w gr. zielonej Antek K.

w gr. niebieskiej Nicol K.

w gr. pomarańczowej Kuby D. 

w gr. fioletowej Nadii M.

Wymienieni Rodzice otrzymali nagrody rzeczowe w postaci pendrive finansowane ze środków WFOŚiGW w ramach realizacji projektu "Rycerze recyklingu segregują i przetwarzają odpady".

Recyklingowa magia karnawału – konkurs dla dzieci i rodziców PM 173. W ramach konkursu rodzice przygotowali stroje na bal karnawałowy organizowany w przedszkolu z wykorzystaniem materiałów recyklingowych. Rodzice wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Wybór nagrodzonych osób był bardzo trudny. Mimo to zgodnie z założeniami z każdej grupy został wybrany jeden rodzic, który zgodnie z regulaminem konkursu dostał nagrodę rzeczową w postaci drewnianego pendriwea.