Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

Nabór do przedszkoli 2022/2023

UWAGA RODZICE  

W dniach 29, 30 i 31 sierpnia o godz. 17.00 odbędą się SPOTKANIA ADAPTACYJNE dla wszystkich dzieci 3-4 letnich, przyjętych do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2022/2023.   Z uwagi na ograniczenia lokalowe, każde dziecko może przyjść pod opieką TYLKO jednego rodzica/opiekuna prawnego. Podczas spotkania dzieci będą miały okazję poznać nauczycielki oraz zintegrować się z kolegami i koleżankami z grupy a Państwo uzyskacie niezbędne informacje związane z pobytem dziecka w przedszkolu. Prosimy o zabranie dla dzieci obuwia na zmianę.   

Podczas spotkań adaptacyjnych dyżur będzie pełniła Pani Intendent, u której każdy z Państwa będzie mógł zakupić kartę magnetyczną, umożliwiającą wejście na teren placówki. Karta pozwoli również na korzystanie z systemu „Przedszkolak”, w którym zapisywana będzie godzina wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola. W systemie uzyskają Państwo informację nt. wysokości opłat za przedszkole (czas pobytu i wyżywienie).   

Koszt zakupu ww. kart:  

dwie pierwsze – po 15 zł,   

kolejne po 10 zł.   

Prosimy o przygotowanie kwoty adekwatnej do ilości zakupionych kart. Karta będzie aktywna przez cały pobyt dziecka w przedszkolu.  

Prosimy na bieżąco śledzić informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej.

 

Adres strony  internetowej dla Rodziców:

https:/lodz.formico.pl/

Komunikat Dyrektora o liczbie wolnych miejsc w roku szkolnym 2022-2023

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023

DRODZY RODZICE

Informujemy, że w dniach 21-24 marca 2022 r. Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola będą mieli obowiązek złożenia „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023”. Nie złożenie w/w dokumentu w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w naszym przedszkolu, w kolejnym roku szkolnym tj. od dnia 01 września 2022 r. Bardzo prosimy o pobranie z naszej strony Deklaracji, wypełnienie jej i dostarczenie do pojemnika znajdującego się w szatni w naszym przedszkolu.
Przypominamy o konieczności podpisania dokumentu przez obojga rodziców/prawnych opiekunów.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023

 

Terminarz rekrutacji 2022/2023

Zasady uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego 2022-2023

Uchwała w sprawie kryteriów rekrutacyjnych do przedszkoli

Zarządzenie w sprawie harmonogramu rekrutacji

Zasady postępowania rekrutacyjnego 2022-2023

Rekrutacja z Kartą Łodzianina